Logo akademii Cisco

Kursy


CCNA Routing & Switching

Program kursu CCNA Routing and Switching opracowany przez Cisco Networking Academy® stworzony jest dla studentów, którzy ubiegają się o pracę na niższych stanowiskach specjalistów sieciowych lub chcą zdobyć bardziej zaawansowane kwalifikacje w branży teleinformatycznej (ICT).

Kurs CCNA Routing and Switching obejmuje szeroki zakres zagadnień związanych z obsługą sieci komputerowych, od podstaw do zaawansowanych aplikacji i usług, z możliwością zdobycia praktycznego doświadczenia i rozwoju umiejętności zawodowych.

Kurs CCNA Routing and Switching przekazuje wiedzę na temat różnych zagadnień związanych z siecią komputerową, od aplikacji do protokołów i usług dla tych aplikacji na niższych warstwach architektury sieciowej. Słuchacze rozpoczną od podstawowych sieci komputerowych, aby podczas dalszej realizacji programu przejść do bardziej złożonych sieci przedsiębiorstw i teoretycznych modeli sieciowych.

Kurs obejmuje cztery moduły w sugerowanej kolejności:

  • Wprowadzenie do sieci komputerowych,
  • Podstawy routingu i przełączania,
  • Skalowanie sieci,
  • Łączenie sieci.

Podczas realizacji każdego z modułów słuchacze Networking Academy™ poznają koncepcje technologiczne przy pomocy mediów interaktywnych i zastosują zdobytą wiedzę dzięki serii stymulujących ćwiczeń praktycznych, które będą wspomagać proces nauczania.